"B" tým prohrál už desátý zápas: Rouchovany - Přibyslavice "B" 5:3(3:2)

21.10.2013 21:30

Velice špatnou sezonu prožívá "B" tým, který zajížděl na půdu Rouchovan. Do utkání nemohl zasáhnout nemocný brankář Kadlec, kterého nahradil Vrbka.

Na velice pěkném trávníku jsme začali velice dobře a hned ve třetí minutě se po střele Lopatáře k bližší tyči mohli radovat hráči v bílém. Jenomže to nervalo ani 5 minut a soupeř vyrovnal po centru, který zapadl za brankáře Vrbku až do sítě. Za dalších pár minut už to bylo 2:1 pro domácí, kteří rychlou akcí otočili skóre utkání ve svůj prospěch. Na 3:1 zvyšovali domácí střelou z dálky, která zaplula až do sítě. Velkou šanci si pak vytvořil Lopatář, který dostal míč do běhu a zakončoval už ve vápně, ovšem pouze do náruče domácího golmana. Svoji zahozenou šanci ještě do konce poločasu odčinil, když dostal míč za obranu a střelou z jedné poslal pod břevno domácí branky.

Druhý poločas začli dobře domácí, kteří se chvíli po začátku opět ujali vedení o dvě branky. Za nedlouho přidali pátý gol a utkání tak bylo rozhodnuto. Už jen snížit stihl Zdeněk Štveráček, který vymetl šibenici domácí branky.

"B" tým opět prohrál a situace v tabulce je více než kritická. Na předposlední tým ztrácí už 7 bodů.

• branky: Lopatář(2), Štveráček
  • sestava: Vrbka - Veškrna, Molák M. Carda - Pojer(Hort) - Rambousek(Skrobikowski), Svoboda, Lopatář, Sekerka(Kučera) - Partl(Heralecký), Štveráček
  • připraveni:Hašek, Škarvada