Další bodový zisk z venku: Studenec - Přibyslavice 1:1 (1:1)

28.10.2013 18:17

K marodům Částkovi, Mrkvicovi a Rozsypalovi se na poslední chvíli před zápasem přidal pro zranění i Vejmělek.Když k tomu ještě připočteme vyloučeného Picmause, tak jsme do zápasu museli nastoupit v poslepované sestavě a pouze s 1 klasickým obráncem. A pouze na lavičce začal Jiří Karafiát, který se zotavuje ze zranění. 

 

Do utkání jsme nastoupili se stejnou taktikou jako v Šebkovicích, tedy na 1 útočníka. Hned v úvodu utkání měl brankovou příležitost Jež, který ovšem hlavou nemířil přesně. I nadále jsme byli lepším mužstvem a vytvářeli si brankové příležitosti. Obrovská šance se narodila po rohovém kopu kdy se míč dostal k Ivanu Samkovi jehož projektil se od břevna odrazil ještě před brankovou čáru domácích. O několik minut později se po hezké kombinační akci dostal do samostaného úniku Pálat ovšem trefil pouze domácího brankáře. I domácí si vytvořili několik slibných šanci a to především po standartních situácích. Když už to vypadlo, že se půjdu do kabin za bezbrankového stavu dokázal se ve 42. minutě po individuální akci prosadit jeden z domácích hráčů. Domácí se mohli ze vstřeleného gólu radovat pouze pár desítek sekund, když se nám podařilo hned po rozehrání Masopustem vyrovnat. Do kabin se tedy šlo za stavu 1:1. 

 

Během druhého poločasu se začal obraz hry postupně měnit a domácí si začli vytvářet územní převahu. Což bylo také z části způsobeno nuceným střídáním Kováře, kterého nahradil Štveráček. Většina střeleckých pokusů však končila v ochrané síti nebo v náručí golmana Svobody. V celém druhém poločase jsme tahali za kratší konec a nedokázali jsme si vytvořit žádnou vyloženější brankovou situaci. O osudu utkání mohli rozhodnout domácí, kteří v samém závěru utkání nastřelili břevno. V nervóznějším závěru utkání se nám tak i s trochou štěstí podařilo remízový stav udržet. 

 

Vzhledem k průběhu obou poločasů lze však říci, že remíza je spravedlivá pro obě mužstva. 

 

  • branky: Masopust
  • sestava: Svoboda - Karafiat M., Čejka, Sekerka - Samek I. Samek D. - Škorpík, Palát, Kovář (Štveráček), Masopust - Jež (Karafiát J.)
  • připraveni: -

Anketa

Hráč utkání:

Čejka (2)
11%

Samek I. (2)
11%

Samek D. (1)
5%

Palát (4)
21%

Kovář (4)
21%

Masopust (2)
11%

Štveráček (0)
0%

Celkový počet hlasů: 19