Další potupná venkovní prohra a opět bez golu: Křižanov - Přibyslavice 5:0 (4:0)

07.04.2014 18:33

Důležité utkání, které jsme hráli v Křižanově se nám vůbec nepovedlo a odjeli jsme domů s ostudnou porážkou 5:0.

V Křižanově se nám dlouhodobě nedaří a potvrdil to i tento zápas, do kterého jsme vstoupili celkem dobře a držením míče a snahou dát první branku, jsme soupeře k ničemu moc nepouštěli. Ovšem hned první střela domácích na bránu skončila v naší síti, když nechytatelnou střelou překonal golmana Svobody jeden z domácích borců. To jakoby domácím dodalo větší chuť a zápas se začal vyrovnávat. Naše útočná fáze končila na finální přihrávce, a zatímco domácí na těžké terénu stříleli, my jsme se snažili všechno dovést až do brány, ale finální fáze nám vůbec nevycházela a domácím stačilo jen nakopávat míče dopředu. Díky této taktice slavili úspěch hned po nákopu se dostali na dostřel brány a nic jednoduššího než vystřelit nebylo, takto jsme postupně dostali 2. a 3. gól. My jsme měli dvě velké šance, ale samostatný únik Paláta brankou neskončil a ani Štěpničkova střela, která trefila bránícího hráče. Ani ze standartních situací jsme golmana moc neohrozili a tak nás domácí potrestali po čtvrté a poločas tedy skončil 4:0.

Do druhého poločasu jsme nastupovali s tím, že to ještě zkusíme zvrátit a dát aspoň nějaký ten gol, ale bohužel už se nám to nepovedlo. Naopak domácí přidali ještě jednu branku, kdy rozebrali naši obranu a do prázné brány uklízeli míč po páté. Pak ještě ukázal Svoboda pár dobrých zákroků, tím pádem se skóre už neměnilo. Naše snaha dat gol končila, jako celý zápas, na finální fázi. V závěru zápasu si připsal po rohu rozehraným na krátko střelecký pokus Škorpík, ale golman si s jeho střelou poradil. To bylo už všechno co se v zápase událo a tak jsme odjeli s dalším znepokojujícím výsledkem domů.