Debakl podzimu zažil "B-tým" v Radkovicích: Radkovice - Přibyslavice B 7:0 (4:0)

04.11.2013 18:53

"B" tým vyrazil k dalšímu venkovnímu utkání do Radkovic.

Už od rána musel trenér řešit brankářský post. Konečná volba tak nakonec padla na Pavla Haška, který odchytal své první celé utkání v podzimní části sezony.

Prvních 10 minut stříleli především hosté, kdy se jim nebezpečnou útočnou hrou podařilo několikrát ohrozit branku domácích. Právě až v desáté minutě však přišla první střela radkovických a díky ní se hned měnilo skóre. Domácí se do konce poločasu dokázali prosadit ještě třikrát a tak se šlo do kabiny za stavu 4:0 pro domácí.

Poločasovou přestávku se domácí pořadatelé rozhodli využít k nalajnování hřiště, po kterém celý první poločas volala naprostá většina hráčů včetně těch domácích. Konečně tedy bylo jasné, kdy byl aut autem a kde je vůbec polovina hřiště, případně malé a velké vápno.

Druhý poločas však jiné překvapení nepřinesl - ani nalajnované hřiště b-týmu ve druhém poločase nepomohlo a obraz hry byl podobný prvnímu poločasu. Hostům se podařilo vsítit ještě další tři branky a útoky hostů ustavičně zastavoval pán s praporkem. Domácí si zápas již víceméně pohlídali a do výraznější šance hosty nepustili. Luboš Lopatář sice vsítil branku, leč opět zasáhl pán s praporkem a ani čestného zásahu se Přibyslavice nedočkali.

Celkový výsledek 7:0 je tak nejhorším v celé neveselé podzimní části sezony.

• sestava: Hašek - Veškrna, Holub (Kučera), Molák, Kejnovský (Vrbka) - Skrobikowski (Škarvada), Svoboda, Lopatář, Rambousek (Toman) - Hort, Partl (Toman)