Dobrá předvedená hra opět body nepřinesla : Kněžice - Přibyslavice 2:1 (1:0)

07.10.2014 13:51

Další klíčové utkání jsme sehráli na půdě nedalekých Kněžic. Bohužel jsme opět neuspěli a situace je každým kolem horší a horší. Do utkání nenasotoupili Jan Kovář a Dušan Samek.

Do utkání vstoupili lépe domácí hráči, kteří měli zpočátku utkání převahu. Po několika náznacích šancí na domácí straně udeřilo v 15. minutě, kdy se po zblokované střele dostal k odraženému míči Kříž a z malého vápna pro něj nebyl problém dostat míč do branky – 1:0. Paradoxně po obdržené brance začaly hrát i Přibyslavice, které svého soupeře začali přehrávat. Ovšem z vypracovaných příležitostí se gólově neprosadili. Na začátku utkání se zranil David Svoboda, kterého nahradil Masopust.

Druhý poločas začali náporem hostující hráči. Vše vyvrcholilo v 58. minutě, kdy se po ose Masopust, Konecký dostal míč až k Hruškovi, který se ve vápně nejlépe zorientoval a srovnal průběžný stav utkání na 1:1. Tato branka hosty ještě více nabudila a svého soupeře jasně přehrávali. Bylo více než jasné, že kdo dá rozdílový gól bude se nejspíše radovat ze zisku třech bodů. Ač hostující hráči měli více ze hry, tak se potvrdila stará otřepaná fráze nedáš – dostaneš. Krupica se po chybě hostující obrany dostal k míči a nekompromisně v 65. minutě dal výsledku konečnou podobu – 2:1. Hosté se snažili v závěru zápasu vyrovnat, ale do vyložené šance se bohužel nedostali a mohli být naopak rádi, že Kněžice nepřidali třetí branku z nebezpečných protiútoků.

Branky: Hruška

Sestava: Kadlec - Karafiát M.( Karafiát J.), Sirota, Picmaus - Čejka - Škorpík, Samek I, Palát, Svoboda D. (Masopust) - Konecký, Hruška

Připraveni: Sekerka, Štveráček