Doma jsme dostali lekci z produktivity: Přibyslavice - Dukovany 2:4 (0:3)

29.09.2014 11:57

V tomto utkání jsme nemohli počítat s Honzem Sirotou, Dušanem Samkem a Davidem Svobodem. Naopak do sestavy naskočil opět Roman Hruška a po jednozápasové pauze i Štěpán Konecký.

Úvod utkání jsme nezačli dobře a hned z první akce hostů, kteří vybojovali roh, byl závan před bránou. Skvěle kopnutý roh našel přesně hlavu jednoho z hostujících hráčů, ale ten trestuhodně přestřelil. Po několika minutách hry ve středu hřiště jsme se postupně začínali dostávat do hry a vytvářet si šance. Tu první větší měl Štěpán Konecký, který se dostal na hranici vápna ke střele, ale trefil pouze boční síť. Jako první udeřili hosté, když zahraný roh na přední tyč dopravil uplně osamocený hráč do sítě. Tento gól nás nepoložil, naopak. Začali jsme si vytvářet tlak a přicházeli i obrovské šance. Hruška svým únikem a následným lobem dokázal překonat golmana hostů, bohužel míč dopadl těsně vedle brány. Velkou šanci měl i Picmaus, který po rohovém kopu hlavičkoval uplně sám, ale taktéž netrefil branku o malý kousek. O několik minut později ho napodobil Čejka, ten bránu pro změnu přestřelil. A když jsme nedokázali ani jednu z těcho  vyložených šancí proměnit přišel trest. Z naší standartky se dostali hosté k míči a z rychlého brejku dali druhý gól zápasu. I po tomto obdrženém golu jsme měli šance. Hruškův trestný kop vyrazil výborným zákrokem brankář hostí a Masopust trestuhodně přehlavičkoval branku z malého vápna. Hosté ještě v první poločase nastřelili břevno z trestného kopu. Už to vypadalo, že se půjde do kabin za stavu 0:2, ale po další naší zbytečné ztrátě na soupeřově polovině se z následného brejku trefili hosté po třetí. Do kabin se šlo za stavu 0:3.

Do druhého poločasu jsme šli s cílem utkání aspoň vyrovnat a hned na začátku jsme si vytvořili další šance. Série několika rohových kopů jen vystrašila hostujícího golmana, ale žádné vážnější situace řešit nemusel. Míč vytahoval ze sítě o několik minut později, když se po standartní situaci dostal k hlavičce Hruška a poslal míč do protipohybu golmana. Zápas byl divácky pohledný z obou stran. O další snížení se málem postaral Kovář, ale jeho trestý kop skončil na břevně hostující branky. Když ani toto neskočilo brankou, přišel opět trest v podobě golu v naší síti. Hostující hráči šli opět skoro sami na golmana a po akci dva na jednoho to bylo 1:4. Stav se nám podařil ještě vzápětí změnit, když si Hruška postavil míč a z trestného kopu vymetl šibenici. To už ale bylo všechno a kromě pár neškodných střel jsme si již nic nevytvořili a zůstáváme tak doma bez vítězství.

Branky: Hruška (2)

Sestava: Kadlec - Karafiát M., Picmaus, Carda - Čejka - Štveráček(Kovář), Palát, Samek I., Masopust(Škorpík) - Konecký, Hruška(Sekerka)

Připraveni: Karafiát J.