Doma stále bez vítězství : Přibyslavice - Moravec 2:3 (0:1)

16.09.2014 14:55

Ani tentokrát se nám nepodařilo doma naplno bodovat. To co nás zdobilo v dřívějších sezonách, se nám zatím nedaří naplňovat a doma zatím body spíše ztrácíme. Do utkání nemohl nastoupit Aleš Palát a Jiří Karafiát, naopak vrátil se uzdravených Vojtěch Škorpík.

Utkání s Moravcem jsme začali velice špatně a hosté byli od začátku jasně lepším týmem. Svojí rychlostí a dobrým pohybem nás přehrávali a dostávali se do slibných střeleckých příležitostí. Především se snažili o častou střelbu z dálky, což byla na kluzkém povrchu ideální volba. Všechny střelecké pokusy ovšem končili na výborně chytajícím Kadlecovi, který domácí zachránil několika velice dobrými zákroky. V prvním poločase jsme branku soupeře téměř neohrozili. Střelecké pokusy většinou končili mimo bránu a ani ze standartních situací míč neletěl mezi tři tyče. Už to vypadalo, že se do kabin půjde za stavu 0:0, ale v poslední minutě hosté utekli po pravé straně a střílený centr si nešťastně srazil do sítě jeden z domácích obránců. Hosté tak dali velice důležitý gol do šatny.

Tak jak jsme skončili první půli, tak začala druhá. Ani neuteklo pět minut a hosté navýšili svůj náskok na dvoubrankový. A když poté dali ještě třetí gol, vypadalo to, že je utkání hotovo. Po třetím golu hosté polevili a domácí vycítili šanci, když se po jedné standartní situaci dostal k hlavičce Hruška, který nedal brankáři šanci a snížil tak na 1:3. O několik minut později už to mohlo být pouze o branku, ale ze standartní situace Hruška mířil jen těsně vedle branky. Domácí se přece jen dočkali dalšího snížení a opět u toho byl Hruška, který se dostal k míči po sólu Škorpíka, následně obešel hráče a prostřelil brankáře hostí. V té době zbývalo nějakých 7 minut do konce utkání a domácí byli při chuti. Masopustova střela jen těsně minula horní tyčku a hattrick odmítl Hruška, který ve velké přiležitosti ve vápně špatně trefil míč a ten putoval mimo tři tyče. Víc už se toho neudálo a hosté si tak pohlídali těsné vítězsví 3:2.

Branky: Hruška (2)

Sestava : Kadlec - Karafiát M. Sirota, Picmaus (Sekerka) - Čejka - Svoboda D.( Masopust) Kovář( Škorpík), Samek I, Samek D.  - Konecký, Hruška

Připraveni : Štveráček