Důležité 3 body přinesl závěr utkání: Přibyslavice - Jakubov 2:1 (0:0)

23.09.2013 18:18

 

Po 3 porážkách v řadě bylo téměř naší povinností zíksat opět 3 body. V tom nám měl zabránit soupeř z Jakubova.Ze sestavy pro toto utkání vypadl kapitán týmu Tomáš Rozsypal a společně s ním nemohl nastoupit další obránce Aleš Částka, který absentoval pro svalové zranění. Z osobních důvodů nám na toto utkání chyběl také Dušan Samek. 

 

První poločas příliš mnoho fotbalové krásy nepřinesl. Utkání začlo nepřesnostmi na obou stranách a v tomto duchu se odehrával i zbytek prvního poločasu, který přinesl po 1 vážnější brankové příležitosti na každé straně. O tu domácí se postaral Kovář, ale ve skrumáží v hostujícím vápně nedokázal míč propasírovat za záda hostujícího gólmana. Následna dorážka Paláta mířila do prostřed brány, kde byl opět připraven hostující gólman. Hosté se prezentovali přímím kopem v podání Kuritna, kdy jeho střelecký pokus otřel míč o břevno domácí brány. Divácky nepříliš pohledný 1. poločas tak skončil bez branek.

 

Jak 1. poločas skončil tak 2. začal. Obě mužstva se nedokázala vyvarovat nepřesností, jejichž výsledkem byla především nepřesná hra vzduchem. Ani jedno z mužstev si nedokázalo vytvořit vážnější brankové příležitosti. Ovšem hned z té první hosté udeřili. Běžela 53. minuta když si míč ve vápně domácích zpracoval Veselský a i přes to, že byl bráněn třemi domácími borci, dokázal míč dostat k osamocenému Formanovi, který již s následnou dorážkou z malého vápna neměl problém. Od této doby začali hosté bránik jednogólový náskok a domácí se naopak tlačili za vyrovnáním. Výsledkem čehož bylo několik slibných brankových příležitostí. Vyrovnání přinesla 84. minuta a pohledná akce po levé straně  kdy dokázal nadvakárt skórovat domácí střelec Masopust. Hosté byli po této brance jako opaření. Domácí se naopak tlačili za vítězstvím. To přinesla branka z 87. minuty, kdy se individálně prosadil Škorpík, který tak dokonal obrat v utkání.

 

V utkání, do kterého jsme nastoupili v kombinované sestavě jsme sice nepředvedli přílíš atraktivní fotbal, ale podařilo se nám získat důležité 3 body!

  • branky: Masopust, Škorpík
  • sestava: Svoboda - Karafiát M. (60. Lopatář), Picmaus, Samek I., Carda - Masopust, Palát (87. Molák), Mrkvica, Kovář - Škorpík (89. Štveráček), Karafiát J.
  • připraveni: Sekerka

 

 

 

Anketa

Nejlepší hráč utkání s Jakubovem?

Svoboda (2)
6%

Karafiát M. (1)
3%

Picmaus (2)
6%

Samek I. (0)
0%

Carda (5)
16%

Masopust (1)
3%

Palát (8)
26%

Mrkvica (2)
6%

Kovář (3)
10%

Škorpík (4)
13%

Karafiát J. (1)
3%

Molák M. (0)
0%

Lopatář (2)
6%

Celkový počet hlasů: 31