I potřetí s prohrou: Přibyslavice - HFK Třebíč "19" 2:5 (1:3)

17.03.2014 22:13

Třetí přátelské utkání bylo rozhodně nejlepší, které jsme doposud odehráli v přípravě. Od začátku zápasu jsme si dokázali vytvářet golové šance, ale bohužel stále pokračuje naše střelecká mizérie. Ukázali to ve svých šancí jak Palát, tak i Masopust, kteří nedokázali překonat hostujícího golmana. Poté se ke slovu dostali i hosté, kteří se po chybě golmana dostali do vedení. Postupně nás začali přehrávat a vytvářet si mnohem více šancí. I my jsme si v této fázi dokázali vytvořit nějaké golovky a jednu z nich se nám už podařilo konečně procpat za golmanova záda. Jmenovitě se to povedlo Palátovi. Do poločasu jsme ovšem dostali 2 goly, když jeden z toho byl vlastní a na 3:1 zvyšoval hostující hráč nádhernou střelou do šibenice.

Druhý poločas probíhal v podobném duchu a i přesto, že jsme prohrávali o dva goly jsme chtěli utkání zvrátit. Blíže jsme k tomu měli, když Dušan Samek pěknou střelou na zadní tyč snížil na rozdíl jediného golu, ale střelecky to od nás bohužel už bylo všechno i přesto, že nějaké šance ještě byly. Hosté potom ještě přidali dva goly, když ten pátý přišel se závěřečným hvizdem.

Ani toto utkání jsme tedy nevyhráli a za týden nás čeká poslední přátelské utkání a to derby proti týmu z Okříšek.

Hráči co zasáhli do utkání: Svoboda, Karafiát M. Čejka, Carda, Samek I., Karafiát J., Štěpnička, Kovář, Masopust, Škorpík, Palát, Mrkvica, Samek D., Štveráček