Prospání úvodu poločasu nás stálo body: Přibyslavice - Bystřice n. P. "B" 2:4 (0:1)

13.10.2014 12:18

Jak už v poslední době bývá v našem týmu zvykem, do utkání jsme šli opět s jinou sestavou, než do minulého zápasu. Tentokrát jsme nastoupili ovšem rozhodně oslabeni. K utkání nemohl nastoupit nejlepší střelec týmu Roman Hruška. Mezi další hráče co nemohli nastoupit patří Milan Picmaus, Štěpán Konecký,Jiří Karafiát, David Svoboda, Dušan Samek, který nám nejspíš už nepomůže, a brankář Pavel Kadlec. Naopak na pomoc nám přijel Vojtěch Štěpnička a z "B" týmu Luboš Lopatář.

Úvod utkání jsme se snažili na soupeře vlétnout a začátek patřil nám a pár nebezpečných příležitostí jsme si vytvořili, ovšem jak tomu již bývá, chyběla tomu kvalitnější finální fáze. Poté se ovšem osmělili i velice běhaví a mrštní hosté, kteří hrozili především z rychlých protiútoků, které měli velice nebezpečné, ale jejich koncovka nepatřila mezi nejpřesnější. V průběhu prvního poločasu jsme hrozili z několika standartních situací, ale většinu si brankář hostů pohlídal. Po jedné z nich ovšem podběhl balon a do velké šance se dostal Štveráček, ale na brankové čáře vykopával jeden z hostujících obránců. Později přišel trest, když se k míči na hranici vápna dostal jeden z hráčů a poslal hosty, dobře mířenou ranou k tyči, do vedení. Poločas tak skončil 0:1.

Do druhého poločasu jsme vstoupili nejhorší možný způsobem, po zhruba 3 minutách druhého poločasu se dostal k míči hostující hráč, který vystřelil, tento pokus ještě Svoboda stihl vyrazit, ale bohužel jen ke střílejícímu hráči a ten už druhým pokusem trefil síť. To ještě ovšem nebylo všechno, neuteklo ani 5 minut a už soupeř odskočil na rozdíl tří branek. Ani za tohoto stavu jsme se ještě nevzdávali a začli si vytvářet tlak. Ze série rohových kopů byl nejnebezpečnější Čejkův pokus, který skončil na břevně hostující branky. Střelecké pokusy Štěpničky a Paláta kryl hostující golman. Branka padla po důrazu Ivana Samka, který zabojoval o míč, který směřoval na odkop, a z těžkého úhlu dokázal procpat míč do branky. Po této brance jsme ještě více zvýšili tlak a brzy jsme se dočkali snížení. K Palátově nepovedené střele se dostal Škorpík a z jedné ho poslal za hostujícího brankáře. Dokonce jsme mohli i vyrovnat, ale Kovář ustál souboj ve vápně a v ponechané výhodě se nic nestalo. Hosté potom víc a víc začali spoléhat na protiútoky a jeden taky dokázali využít a dali nám závěrečké KO.

Branky: Samek I. Škorpík

Sestava: Svoboda K. - Karafiát M, Sirota, Carda(Sekerka) - Čejka - Štveráček(Masopust), Palát, Samek I, Škorpík - Štěpnička(Kovář), Lopatář