První jarní kolo přineslo důležité 3 body: Studenec - Přibyslavice 0:1 (0:0)

01.04.2015 09:00

Hned na úvod jarní části nás čekal velice důležitý a těžký zápas na půdě Studence.

Na dobře připraveném hřišti se začalo opatrně a ani jeden tým nechtěl udělat chybu. Po několika minutách se ovšem začínali pomalu domácí dostávat do hry. Jejich největší šanci zneškodnil Kovář, který vykopával míč z brankové čáry.Postupně přicházeli šance na obou stranách,ale střelci byli buď nepřesní nebo si skvěle vedli oba brankáři, kteří drželi své týmy. V první půli byl vystřídán Škorpík, pro svalové zranění, kterého nahradil Baslík. Poločas tak skončil bezbrankovou remízou.

Do druhé půle lépe vstoupili domácí, kdy si opět vypracovali několik slibných šancí, ale opět bez výsledného efektu. Pro domácí tak přišel trest. Po faulu kousek před vápnem byl nařízen volný přímý kop. Míč si postavil Hruška a dokázal dostat míč až do sítě domácí branky 0:1. Další vynucené střídaní přišlo na naší straně. Ze hry musel být stažen Křeček, taktéž pro svalové zranění. Na hřiště místo něj šel Ivan Samek. Zbytek utkání domácí tlačili a vytvořili si několik šancí, ale stejně jak celý zápas, tak nedokázali procpat míč do sítě. Tři důležité body nakonec zůstaly na naší straně za výhru 1:0. Tuto výhru se budem snažit potvrdit příští kolo na domácí půdě proti Velké Bíteši "B".

Sestava: Kadlec - Matějek, Picmaus, Kovář - Polovčík - Škorpík(32. Baslík), Křeček(56.Samek), Palát, Růžička(89. Karafiát M.)- Hruška, Kolman