S novými trenéry, ale bez bodu : Šebkovice - Přibyslavice 6:1 (4:0)

22.10.2014 15:40

V 11. kole I. B třídy jsme cestovali k okresnímu derby do Šebkovic. Během týdne došlo k několika změnám v realizačním týmu. Konkrétně byl z pozice hlavního trenéra odvolán Martin Mašek, kterého nahradila trojice Jež, Svoboda a Šimeček. Zda tato změna k něčemu byla se mělo ukázat v dalších zápasech a první z nich byl právě ten v Šebkovicích. K zápasu přicestoval hostující tým bez řady hráčů ze soupisky. Vzhledem k tomuto faktu musel být tým doplněn o hráče z rezervního týmu.

Bohužel vstup do zápasu se vůbec nepovedl a po necelé čtvrt hodině jsme prohrávali již propastným rozdílem třech branek. Zásluhu na tom měl především domácí kapitán Přibil, který vstřelil v rozmezí 5. a 11. minuty dvě branky domácích. Ve všech případech se jednalo o individuální chyby hostujících hráčů. O největší rozruch se v prvním poločase postaral Martin Karafiát, který se v 26. minutě při strkanici ve vápně domácích ohnal po protihráči a oprávněně viděl červenou kartu. Tento moment ovlivnil celý zbytek zápasu a o výhře domácích nebylo pochyb. Ještě do poločasu se těsně před odchodem do kabin prosadil domácí Kotačka, který stanovil poločasové skóre na 4:0.

Do druhého poločasu vstoupili hráči Přibyslavic velmi aktivně, ale do šancí se dostávali sporadicky. Naopak domácí hráli v pohodě a na jejich kombinacích to bylo znát. Během druhé půle se nejprve prosadil z ojedinělé akce hostující Masopust, který si po narážečce se Samkem, věděl ve vápně rady a překonal domácího brankáře Kubu poprvé a jak se také ukázalo v další průběhu, tak i naposledy. Poté se dvakrát prosadili domácí díky Říhovi a Dvořákovi a utkání skončilo 6:1. Během druhého poločasu domácí zahodili několik vyložených šancí.

Branka: Masopust
Sestava:Kadlec – Čejka (20. Skrobikowski), Sirota, Picmaus, M. Karafiát – Škorpík, I. Samek, Palát, Kovář (75. Sekerka) – Lopatář, Packa (56. Masopust).

Autor : Lukáš Sekerka