Souboj s Telčí nepoznal vítěze: Přibyslavice - Telč 1:1 (0:0)

07.10.2013 18:14

Po debalku z minulého utkání jsme chtěli opět využít dobré bilance na domácím hřišti a v utkání s Telčí získat opět body.

Na Telč jsme vyběhli s pozměněnou sestavou, do které se vrátili po zranění Aleš Částka a Dušan Samek. Naopak zdravotní problémy nepustili na hřiště od začátku utkání Aleše Paláta. Hned od úvodu utkání jsme se tlačili do útoky výsledkem čehož byl zákrok na Ivana Samka, který volal po odpískání pokutového kopu. Rozhodčí však byl jiného názoru. Celý první poločas se hrál pohledný rychlý fotbal bez vážnější brankových příležitostí. Za zmínku z prvního poločasu stojí šance Kováře, kdy mu míč naposlední chvíli vypíchl hostující obránce a ještě sporná situace v našem vápně, kdy se hosté dožadovali odpískání penalty po ruce jednoho z našich hráčů. Do kabin se šlo za stavu 0:0.

Druhý poločas začal tak jak první skončil. Hned v úvodu druhého poločasu musel ze zdravotních důvodů odstoupit nejaktivnější domácí hráč - Václav Mrkvica. I nadále se hrálo bez vážnějších brankových situací. Ovšem hned ta první v podání hostí skončila brankou v domácí síti, když do prázdné brány zakončoval nikým neatakový útočník. Naše gólová odpověď netrvala příliš dlouho, když se po rohovém kopu Kováře dokázal prosadit Picmaus, který zůstal ve vápně hostů  úplně osamocený. Následnou šanci, kdy jsme postupovali 2 na 1 řešil Kovář střelou, která se bohůžel mezi tři tyče nevešla. I hosté měli ještě jednu brankovou příležitost po zaváhání domácího brankáře Svobody, kdy se naštěstí domácímu obránci podařilo odklidit míč do bezpečí. Utkání tak skončilo zaslouženou remízou 1:1.

V příštím utkání se pojedem porvat o první benkovní body k lídrovi soutěže do Šebkovic.

• branky: Picmaus
  • sestava: Svoboda - Karafiát M.Picmaus, Samek D, Částka ( Jež) - Karafiát J, Samek I. Mrkvica (Čejka), Kovář - Masopust ( Sekerka), Škorpík
  • připraveni: Palát Aleš