Střelecké prokletí se neprolomilo ani v derby: Kouty - Přibyslavice 3:0(2:0)

23.04.2014 18:39

Do derby v Koutech jsme vstupovali ve velice špatné pozici a i po provedení dalších změn, jsme doufali, že se aspoň nějaké projeví na hřišti. Opět se trošku pozměnila sestava, do které tentokrát od začátku nastoupil David Svoboda. Do utkání nemohl nastopit Štěpnička.

Tak jako předchozí dva zápasy, tak jsme začali špatně i ten třetí. V desáté minutě jsme totiž už prohrávali. Domácí záložník dostal moc prostoru na levé straně, odkud vyslal přihrávku do vápna a jeden z domácích neměl problém, i za pomocí tyčky, dopravit za záda Svobody. Domácí kontrolovali hru a několikrát dokonce nebezpečně zahrozili, ale nic z toho nebylo. My se v prvním poločase zmohli jen na pár centrů do vápna, ze kterých ovšem také nic nebylo. Už to vypadalo, že se do kabin půjde na jednobrankového vedení domácích. Bohužel pro nás, se jim v poslední možné chvíli podařilo po chybě dostat k přečíslení a udeřit gólem do šatny. Poločas tedy skončil 2:0.

Ztráta po poločase nebyla tak hrozní jako v posledních dvou utkáních, a tak jsme opět chtěli s výsledkem něco udělat, jenže asi 10 minut po úvodním hvizdu druhého poločasu jsme inkasovali po třetí a tím se domácí naprosto uklidnili. Náš cíl byl dát alespoň čestný gól, ale ani tentokrát se nám to nepodařilo a skóre po konečném hvizdu bylo tedy 3:0 pro domácí. Příští zápas už bude patřit mezi klíčové, kdy na svém hřišti přivítáme B - tým z Velké Bíteše.

Sestava: Svoboda K. - Samek D.(Sekerka), Karafiát M. Picmaus - Čejka - Škorpík(Štveráček), Samek I. Kovář, Mrkvica(Karafiát J.) - Palát(Carda), Svoboda D. (Konecký)