Tentokrát si pro body "béčka" přijela Valeč: Přibyslavice "B" - Valeč 2:3 (1:2)

28.10.2013 20:19

K dalšímu domácímu utkání k nám zavítalo mužstvo Valče. Vzhledem k postavení v tabulce byli jasným favoritem. Papírové předpoklady však šly tentokrát stranou a bylo k vidění poměrně dobré utkání. Do zápasu se nastupovalo v hodně slepené sestavě a s pouze dvěma hráči na lávce.

Tradiční domácí střelec Lopatář otevřel skóre v 5. minutě kdy obstřeloval hostujícího brankáře po nahrávce Heraleckého. V 15.minutě hosté srovnali a ve 32. otočily dosavadní stav utkání. Poločas tedy skončil 1:2.

Druhý poločas začal v pozvolnějším tempu. Pro nás bylo důležité vyrovnání opět Lopatářem kdy v těžké pozici dorážel. Sen o bodu za remízu se rozplynul v 74. minutě kdy po skrumáži v našem vápně a po několikáté dorážce hosté vstřelili rozhodující gol na 3:2.

Zhruba 50tka diváků viděla poměrně kvalitní zápas, ale s řadou nepřesností na obou stranách. Nutno podotknou, že hosté neproměnili několik svých tutových šancí a výsledek mohl vypadat trošku jinak.

• branky: Lopatář 2x
  • sestava: Kadlec – Škarvada, Molák, Hort(Vrbka), Veškrna – Carda, Rambousek, Lopatář, Škrobák – Heralecký (Toman), Partl