V Měříně opět s pětkou : Měřín - Přibyslavice 5:1 (1:0)

22.09.2014 12:33

S několika absencemi jsme odjeli na mistrovské utkání do Měřína, kde se nám dlouhodobě nedaří a ani tentokrát jsme nedokázali odvés žádný bod. Do utkání nemohli zasáhnout Dušan Samek, Aleš Palát, Roman Hruška a Štěpán Konecký.

 

Zápas začal z obou stran opatrně a soupeři si byli rovni po dlouhou dobu utkání. První šanci měl Masopust, který se dostal ke střele, ovšem jeho střelecký pokus nemířil mezi tři tyče. Domácí měli ze začátku menší zmatky v obraně a darovali nám několik šancí, které jsme ovšem nedokázali přetavit v brankovou příležitost. Zápas byl vyrovnaný, ale domácí se začínali střelecky víc a víc probouzet, ale ani jejich pokusy nekončily v oblasti tří tyčí. Do vedení se domácí dostali šťastným gólem, kdy se po několika tečích dostal míč až ke Kadlecovi, který míč vyrazil a nepokrytý domácí hráč lehce dorazil do brány. V té době zbývalo do poločasu 6 minut. Nic důležitého už se nestalo a tak domací šli do kabin spokojenější.  

 

Druhý poločas začali domácí od začátku diktovat tempo hry. Byli jsme to ale my, kdo se dostal do velké příležitosti, bohužel opět bez gólového efektu. A tak jak bývá zvykem, po neproměnění naší šance nás domácí potrestali a skoro z proti útoku dokázali zvýšit na dvoubrankový rozdíl. Tento gól nás srazil a domácí se dostali do laufu. Netrvalo to dlouho a přidali i třetí a čtvrtou branku utkání. Pátý gól přidali domácí 10 minut před koncem. Aspoň čestný úspěch se nám podařilo vstřelit po faulu na Škorpíka v poslední minutě z penalty, kterou proměnil Masopust

 

Branky: Masopust(penalta)

Sestava: Kadlec - Karafiát M, Sirota, Picmaus - Čejka - Štveráček (Karafiát J.), Samek I. Kovář, Carda(Sekerka) - Masopust - Svoboda D.(Škorpík)