Vybojovaný bod s lídrem soutěže: Přibyslavice - Vladislav 0:0

31.03.2014 16:00

Po špatný výsledcích v přípravě nás čekal na úvod hned ten nejtěžší soupeř a to vedoucí celek tabulky Vladislav. I přes nějaké zranění, kdy do zápasu nemohli zasáhnout Masopust, Štveráček, čí dlouhodobě zranění Částka s Rozsypalem se nám podařilo složit asi to nejlepší, co momentálně máme k dispozici. To byla oproti přípravným zápasům velká změna.

Od úvodu utkání jsme byli mírně lepším celkem a prvních 20 minut jsme soupeře nepustili do žádné vyložené šance. Ani my jsme si nevytvářeli vyložené šance, přesto jsme párkrát golmana ohrozili ze standartek či střeleckých pokusů za vápnem. Největší domácí šanci měl Picmaus, kterému chyběl kousek aby Kovářovu standartní situaci uklidil do brány. Pak měl větší příležitost ještě Mrkvica, který vystřelil uvnitř vápna levou nohou, ale obránce hostů stačil tečovat míč těsně nad branku. I hosté se chtěli ukázat a nebyli daleko od úvodního gólu utkání, kdy hostující hráč prošel až do vápna, ale ze slibné pozice mířil vysoko nad. Poté ještě následovalo pár nebezpečných pokusů z rohových kopů, ale dobře fungující domácí obrana vše odvrátila. Do kabin se šlo tedy za stavu 0:0.

Po přestávce se začínal obraz hry měnit a hostující celek zvýšil obrátky. Hned v úvodu poločasu měl několik slibných příležitostí, ale hosté se potýkali s velkou střeleckou nepřesností. Úvod druhého poločasu jsme uplně prospali a mohli jsme být rádi, že to bylo stále bez branek. Když totiž hosté nedali i vyložené šance, které šli buď vedle nebo je zneškodnil výborně chytající Svoboda, tak jsme se zase trošku vrátili do zápasu. Druhý poločas byl z naší strany rozhodně méně produktivní, než první. I přesto se do slibných šancí dostal Škorpík nebo Kovář, ale jejich střelecké pokusy rozvlnily jen boční síť. A když ani v závěru utkání hosté nedali nabízené příležitosti, připsali jsme si tak první jarní bod po výsledku 0:0.

Sestava: Svoboda - Karafiát M. Picmaus, Samek D. - Samek I., Čejka - Mrkvica, Štěpnička, Kovář - Palát - Škorpík

Připraveni : Carda, Svoboda D., Sekerka, Karafiát J., Vejmělek