Vysoká domácí porážka: Přibyslavice - Šebkovice 0:5(0:2)

27.05.2014 16:17

Po vysoké porážce v Telči, jsme chtěli doma odčinit tuto prohru a pokusit se bodovat s týmem, který okupuje horní patra tabulky. To se nám bohužel nepodařilo a po vysoké porážce 0:5 jsme tak dostali další lekci.

Tak jak je v posledních zápasech zvykem, neuběhlo ani pět minut a už jsme opět prohrávali. I přes to, že jsme si v první poločase vytvořili několik slibných příležitostí na skórování, tak jsme z přímého kopu dostali gól na 2:0 a za tohoto stavu se šlo i do kabin. Po přestávce jsme měli v úvodu několik opravdu velkých šancí na snížení a návratu do utkání, ale ani ty největší šance se nám nepodařilo proměnit. Když soupeř zvýšil na 3:0 bylo už po utkání. Do konce jsme dostali ještě další dva góly a zakončili jsme tak ostudný zápas doma vysokou porážkou 5:0.

Sestava:Kadlec - Vejmělek, Picmaus, Samek D.(Sekerka) - Čejka - Mrkvica, Samek I.(Konecký), Štěpnička(Karafiát M.), Karafitát J(Masopust). - Škorpík(Kovář), Palát