Z Bíteše bez bodů - Velká Bíteš "B" - Přibyslavice 3:0 (2:0)

16.09.2013 21:45

V dalším mistrovském utkání jsme zamířili na půdu poslední Velké Bíteše. V roli papírového favorita jsme chtěli odčinit domácí prohru a opět si připsat na své konto 3 body. Ovšem náš nástup do utkání absolutně neodpovídal naším představám a ani štěstí tentokrát nestálo na naší straně. Do utkání nemohl nastoupit pro zranění obránce Částka a aby toho nebylo málo, tak pár minut po zahájení utkání upadl nešťastně Rozsypal a se zraněním kolene musel střídat. Naopak domácím se do tohoto utkání vrátilo několik hráčů z marodky a na jejich hře to bylo znát. Od začátku utkání byli lepším týmem a vytvářeli si více brankových příležitostí. Paradoxně jsme to tedy mohli být my, kdo se ujme vedení. Ale Škorpík nedokázal tváří v tvář překonat domácí golmána. A tak udeřilo na druhé straně, kdy se domácí hráč dostal ke střele na hranici šestnáctky a nedal Svobodovi šanci. Na druhý gól se nečekalo příliš dlouho. Roh domácích si nešťastne srazil do vlastní brány Dušan Samek. Teprve až tento druhý gól nás "probudil" a zlepšenou hrou jsme byli domácím vyrovnaným soupeřem. Ovšem do poločasu se nám kontaktní branku vstřelit nepodařilo. Do kabin se šlo tedy za stavu 2:0 pro domácí.

A aby nebylo těch zranění málo, musel v poločase vystřídat Jiří Karafiát. I přesto jsme si vytvořili od začátku druhé půle převahu a několik brankových příležitostí. Avšak žádnou s těchto příležitostí se nám nepodařilo přetavit v kýžené snížení. A tak podle pravidla "nedáš, dostaneš" udeřilo opět na druhé straně. Po chybě Picmause, který nedokázal odvrátit míč do bezpečí se k míči dostal hostující útočník a naservíroval pro svého spoluhráče před prázdnou bránu. Ten už pak neměl sebemenší problém s navýšením skóre na 3:0 pro domácí. I přes třetí obdrženou branku jsme se stále snažili vstřelit gól a utkání ještě zdramatizovat. To se nám nepovedlo a tak skóre 3:0 svítilo na výsledkové tabuly i na konci zápas.

Utkání rozhodl první poločas do kterého jsme vstoupili přímo katastrofálně a domácí nás za to dokázali potrestat 2 góly.

Sestava: Svoboda - Karafiát M., Rozsypal (Sekerka), Picmaus, Samek D. - Mrkvica(Carda), Samek I. Palát, Masopust - Škorpík(Svoboda), Karafiát J.(Štveráček)

autor: Martin Karafiát