Z Bystřice s prázdnou: Bystřice nad Pernštejnem "B" - Přibyslavice 2:1 (0:1)

15.11.2013 12:36

V podzimní předehrávce prvního jarního kola jsme zavítali na půdu rezervy Bystřice, kde jsme chtěli bodovat a tím se dostat do klidného středu tabulky.

Na náhradním hřišti jsme začali dobře, kdy jsme se po úvodním oťukávání, ujali vedení v 10. minutě. Na roh Kováře vyskočil nejlépe Čejka a hlavou nedal domácímu brankáři šanci. Poté jsme promarnili několik gólových příležitostí. Za zmínku stojí především příležitosti Škorpíka a Paláta, kdy ani jeden z nich nedokázal dopravit míč do téměř zcela odkryté brány. Poté se zlepšili domácí a byli to oni kdo byl po zbytek prvního poločasu lepším mužstvem. Přesto si nedokázali vytvořit žádné větší brankové příležitosti a tak se odcházelo do kabin za stavu 0:1.

Ve druhém poločase nadále pokračovala převaha Bystřice. Paradoxně jsme to byli my, kdo mohl po obrovských šancí skórovat. Ani samostné úniky Škorpíka a Mrkvici a ani následná dorážka střídajícího Ježe však gólem neskončily. Podle pravidla "nedáš-dostaneš" jsme byli potrestáni dvěma slepenými góly v 79. a 80. minutě kdy se nejprve po centru a následně po rohu dokázali dvakrát prosadit domácí ze vzduchu. Z čehož již jsme se nedokázali do konce utkání vzpamatovat.

V utkání, ve kterém jsme sahali po 3 bodech, jsme bohůžel nedokázali proměnit i ty nejvyloženěšjší šance a tak z Bystřice odjíždíme s prázdnou.

• branky: Čejka
  • sestava: Svoboda - Karafiát M. (Štveráček), Picmaus, Sekerka (Karafiát J.) - Samek I., Čejka - Samek D., Kovář (Masopust), Palát, Mrkvica - Škorpík (Jež)