Z posledního přáteláku s bůrem : Přibyslavice - Okříšky 0:5 (0:4)

26.03.2014 15:17

Ani poslední přátelské utkání se nám nepovedlo a tak jsme zakončili přípravu se čtyřmi prohrami ze čtyřech zápasů. Na poslední utkání k nám zavítal soupeř z Okříšek, který hraje krajský přebor. My jsme bohužel zápas začali pouze s 11 hráči a to nám ještě vypomáhali kluci z B-týmu.

Hned od začátku utkání hosté kontrolovali míč na svých kopačkách z čehož vyústily i šance hostů. My jsme se k míči moc nedostávali a když, tak jsme ho skoro hned ztratili. Hosté zvyšovali svoje úsilí a netrvalo to dlouho a už jsme prohrávali. První dva goly byly brzy za sebou a o chvíli později byla nařízena jasná penalta, kterou soupeř bezpečně proměnil. Do poločasu jsme inkasovali ještě jednou a poločas tak byl 0:4.

V druhém poločase se hra zlepšila a už jsme měli i nějaké šance, i díky příjezdu našich dvou hráčů. Do největších domácích šancí se dostal Masopust, Škorpík, Samek I. a Samek D, ale bohužel ani jeden z nich nedokázal míč protlačit do sítě. Soupeř dal ještě jeden krásný gol, který zvyšoval na konečné skóre zápasu 0:5. Hosté mohli přidat ještě jednu branku, ale druhou nařízenou penaltu už Kadlec chytil. Tím skončila naše příprava a za týden už bude zápas o body, ve kterém přivítáme první celek soutěže Vladislav.

Hráči co zasáhli do utkání: Kadlec, Karafiát M. Picmaus, Sekerka,Čejka, Carda, Svoboda, Masopust,Karafiát J., Palát, Škorpík, Samek I., Samek D.