Dvě utkáni ve dvou dnech přineslo dvě prohry - Soustředění Dolní Dobrouč

26.03.2018 21:55

Na menší soustředění, které se konalo v obci Dolní Dobrou vyrazili tito hráči: Novák, Vrbka, Picmaus, Skrobikowski, Svoboda D, Šárka, Škorpík, Venhoda, Molák, Lopatář, Matějek L, Rambousek, Kuthan. Účast bohužel nebyla moc velká i díky nemocem nebo omluvenkám na poslení chvíli.

Odehráli jsme dvě přátelská utkání během dvou dnů na umělé trávě v Letohradu.

Dolní Dobrouč - Přibyslavice 3:2 (1:1)

První soupeřem nám byl vedoucí celek okresu Ústí nad Orlicí, tedy celek Dolní Dobrouče. Hned v úvodu utkání jsme šli do vedení, když svůj únik proměnil Luboš Lopatář. Tentýž hráč mohl vedení navýšit o několik minut později, kdy opět šel sám na branku soupeře, tentokrát neuspěl. Herní projev byl z obou stran na velice dobré úrovni a na obou stranách se tvořili gólové šance. Domácí dokázali z jedné takové šance vyrovnat, když došlo k menšímu nedorozumění mezi naším stoperem a brankářem, kterého využil domácí útočník a z velice těžkého úhlu dokázal protlačit míč do prázdné branky. I v druhém poločase bylo utkání vyrovnané a šance se tvořily na obou stranách, domácí ovšem dokázali využít hned dvě a šli tak do vedení 3:1. Snížení přišlo 10 minut před koncem, když Vojtěch Škorpík procpal, za pomoci tyče, míč do sítě. Vyrovnání měl na hlavě Luboš Lopatář, ale v malém vápně nedokázal míč ideálně trefit a tak domácí zvítězili ve vyrovnaném utkání o jediný gól.

Letohrad "B" -  Přibyslavice 8:0 (1:0)

Druhé utkání dopadlo poněk hůře, než to první. Soupeřem nám byl tým z Letohradu "B", který hraje 1.A. třídu. Od začátku bylo jasné, kdo hraj vyšší soutěž a podle toho se taky utkání vyvíjelo. Domácí byli častěji na míči, ale nedařilo se jim dostat k vyložené šanci, jelikož jsme první poločas velice dobře bránili. Úvodní gól utkání padl až v nastaveném čase prvního poločasu. Druhý poločas už soupeř prolomil naši obranu a ze zápasu si udělal střelnici. V utkání se ještě zranil Jakub Rambousek, takže jsme dohrávali bez možnosti střídání. V utkání jsme tedy vyfasovali 8 branek a zakončili jsme tak toto menší soustředění.