Generálka přinesla výhru: Přibyslavice - Hartvíkovice 2:1 (2:0)

26.03.2018 22:19

Po odložení prvního kola jsme odehráli přátelské utkání se soupeřem z Hartvíkovic, hrající 1.B. třídu.

Už před utkáním jsme měli problém složit jedenáctku, jelikož přišlo několik omluvenek a tak jsme museli oslovit hráče z "B" týmu, který hrál utkání před námi. Nakonec se nám to podařilo a utkání jsme začli hodně zostra. Hned ve 2 minutě jsme se dostali do vedení, když otevřel skóre zápasu Vojtěch Carda, který se na hranici penalty dostal k přihrávce a prostřelil soupeřova brankáře. Překvapivě jsme to byli my, kdo měl více ze hry a více šancí na vstřelení další branky. Branku jsme přidali až ke konci první půle, kdy jsme se dostali do rychlého protiútoku. Luboš Venhoda na sebe navázal dva hráče a přihrál na uplně osamoceného Vojtěcha Škorpíka, který prostřelil brankáře. Poločasové skóre tedy bylo 2:0.

Na začátku druhé půle se podařilo soupeři dostat do hry, kdy se po několika odrazech dokázali dostat k dorážce a prostřelili Františka Nováka. Místo starosti o výsledek jsme dál pokračovali v nastoleném trendu a vytvářeli jsme si šance. Tu největší nedokázal přetavit v branku Jan Skrobikowski, který po úniku přes půl hřiště pouze nastřelil tyč. Soupeř ještě zahrozil několika pokusy, ale vše si pohlídala buď obrana nebo brankář František Novák. A když svoje šance neproměnili ani Lukáš Matějek nebo Josef Pacal, utkání tak dospělo ke konečnému výsledku 2:1.

Títmto bych ještě rád poděkoval klukům, kteří předtím odehráli celé utkání za "B" tým a pomohli nám uhrát tento dobrý výsledek.

Sestava: Novák - Svoboda D, Kopeček, Picmaus, Skrobikowski - Škorpík, Venhoda, Šárka, Carda -  Matějek, Pacal

Do hry zasáhli: Molák, Kuthan