První jarní prohra přišla s Náměští "B": Náměšť "B" - Přibyslavice 3:2 (2:0)

07.05.2018 17:37

Dohrávka prvního jarního kola se nám vůbec nepovedla a poprvé na jaře jsme prohráli.

Úvod utkání jsme vůbec nezachytili a domácí nás přehrávali ve všech směrech. Domácí hráli dobře kombinačně my nestihali bránit jejich výpady. Po jednom takovém přišel úvodní gól domácích, když zůstal ve vápně sám hráč a uklidil do levého rohu branky. O deset minut později se situace téměř opakovala, tentokrát si naběhl domácí hráč do vápna a zužitkoval tak přihrávku, kterou dostal z lajny a poslal míč tentokrát téměř do prostředka branky. Snížit mohl Luboš Lopatář, ale jeho únik vychytal domácí brankář. Poločas tedy skončil zaslouženě 2:0.

Do druhé půle jsme vstoupili uplně jinak a od začátku jsme se hnali za vyrovnáním. Hned v první minutě druhé půle mohl snížit opět Luboš Lopatář, ale míč dostal na dlouhou nohu a v těžké pozici nedokázal zakončit přesně. Soupeře jsme zavřeli na jeho vlastní půli, ale nedokázali jsme se dostat do finální fáze k přesnějšímu zakončení. To se nám podařilo až v 83. minutě, kdy si na vápně vyměnil míč Luboš Lopatář s Vojtěchem Škorpíkem a první jmenovaný zakončil podél brankáře. 2:1. Bohužel jsme o dvě minuty později dostali třetí branku, když rychlý brejk nedokázala obrana ani brankář František Novák zastavit - 3:1. O další dvě minuty později už to bylo opět o gól, když se míč dostal po přímém kopu k Martinu Kopečkovi, který si mič ve vápně zpracoval a poslal nechytatelnou střelu do brány - 3:2.Víc už jsme ale nestihli a tak jsme si připsali první jarní porážku.

Sestava: Novák - Karafiát, Kopeček, Picmaus, Skrobikowski - Venhoda, Matějek M. Šárka, Škorpík - Lopatář, Matějek L.( 33. Svoboda)