První ztráta bodů ve Studenci: Studenec - Přibyslavice 1:1 (1:0)

07.05.2018 17:08

Úvod domácích byl z říše snů. Už ve 2. minutě domácí zahráli trestný kop, míč letěl před bránu a Holoubek hlavou skóroval -1:0. Hra byla vyrovnaná, ale hosté přebírali iniciativu.  Ve 34. minutě Matějek L. to zkoušel z malého vápna bodlem - těsně nad.  Ve 37. minutě brankář domácích Hájek sebral míč z hlavy Venhodovi, kterému byl centr adresován. Lopatář nevyužil několika slibných příležitostí a tak se šlo do kabin za stavu 1:0 pro domácí tým.

Gól přišel i v úvodu 2. poločasu, kdy kapitán hostů Kopeček se štěstím dopravil míč do sítě domácích.  V 54. minutě Matějek M. zahrál trestný kop z 25 m - Hájek s vypětím všech sil vyrazil do bezpečí. V 61. minutě Rousek Pavel vyzkoušel pozornost brankáře hostů -propagační  střela z velké vzdálenosti skončila mimo bránu. V 67. minutě hostující Matějek L. se dostal z pravé strany až před brankáře, jeho přízemní střelu vykopl Hájek házenkářským způsobem. V 76. minutě Lopatář hlavou mimo svatyni. V 84. minutě se Holoubek dostal po chybě obrany sám před bránu, Novák však včas vyběhl a Holoubka vychytal. V 88. minutě kopa Venhoda - trestný kop z 23 m, roura - těsně vedle brány.