Souboj o první místo dopadlo úspěšně: Třebelovice - Přibyslavice 3:4 (1:2)

07.05.2018 17:50

Ve šlágru kola jsme zavítali na půdu do Třebelovic, kde diváci viděli souboj o první místo. Do utkání jsme nastoupili v trošku obměněné sestavě, ale i tak jsme dokázali urvat tři body.

Úvod utkání patřil domácím, kteří na nás vlétli a vytvořili si několik dobrých příležitostí. Skóre tedy otevřeli aktivnější domácí ve 13. minutě, kdy domácí hráč přehodil brankáře Vrbku. Postupně jsme se ovšem začali dostávat do hry a vytvářet si brankové příležitosti. Největší šance si vypracoval Luboš Lopatář, který nedokázal proměnit ani jednu ze tří tutových šancí. Do další velké šance se dostal Milan Picmaus, když se po rohu dostal k míči, ale jeho pokus jen těsně minul soupeřovu branku. Gól přišel až ve 42. minutě hry, když se dostal Luboš Lopatář k odraženému míči a v pádu dokázal míč dotlačit do sítě - 1:1. Už to vypadalo, že se do kabin půjde za nerozhodného stavu, ale proti byl Vojtěch Śkorpík, který dokázal ve 45. po centru Luboše Venhody trefit míč z jedné a ten skončil v síti domácí branky -1:2.

Druhou půli jsme začli aktivně a hned po dvou minutách jsme se mohli radovat z branky. Jan Skrobikowski vyslal do úniku Vojtěcha Škorpíka, který si míč zasekl a střelou z vápna na protilehnou tyč zvýšil naše vedení o 2 branky. 1:3. Domácí se ovšem nevzdali a ještě zápas zdramatizovali, když se do samostatného úniku dostal domácí hráč a zkušeně zakončil do sítě - 2:3. Za necelých 10 minut jsme ovšem opět vedli o dvě branky, když se po ruce jednoho z domácích pískal pokutový kop, který s přehledem proměnil Martin Matějek - 2:4. Domácí zápas opět zdramatizovali, když po faulu Vrbky nařídil rozhodčí pokutový kop i na druhé straně, který také s přehledem proměnil domácí hráč 3:4. Víc už se tedy nestalo a v utkání o první místo jsme získali 3 body.

Sestava: Vrbka - Svoboda, Kopeček, Picmaus, Skrobikowski - Venhoda, Šárka, Matějek M. Škorpík (87. Štveráček) - Lopatář, Musil (70. Kovář)