Těžce vybojovaná domácí výhra: Přibyslavice - Vladislav 3:0 (1:0)

07.05.2018 17:24

Ztrátu bodů ve Studenci jsme chtěli odčinit domácím vítězstvím nad silným týmem z Vladislavi, což se nám také povedlo.

Od začátku utkání to bylo mezi oběma týmy spíše takové oťukávání, ale postupně se začali oba celky dostávat do větších příležitostí, ale bez gólového efektu. První branka utkání padla na domácí straně, kdy Jan Skrobikowski vyslal přihrávku na Vojtěcha Škorpíka, který si míč zpracoval a v míč poslal podél hostujícího brankáře do sítě - 1:0. Do konce poločasu jsme mohli ještě vedení navýšit, když Luboš Lopatář v těžké pozici trefil prostor, kde stál hostující brankář. Ten se vytáhl s parádním zákrokem o několik minut později, kdy vyrazil výborný pokus Jana Skrobikowského z trestného kopu. Hosté zahrozili po rohovém kopu, kdy se míč dostal ve vápně na zem, ale ze skrumáže ho hosté nedokázali dorazit do brány. Do šatny se tedy šlo za stavu 1:0.

Druhý poločas hosté začali více útočit a dostávali se před naši bránu častěji než v půli první, ovšem bez gólového efektu. A tak mohli udeřit domácí. Venhoda potáhl míč po křídle, a ve vápně dával přihrávku na osamoceného Luboše Lopatáře, který trefil brankáře hostí, ale míč nakonec těsně přešel brankovou čáru - 2:0. Hosté se nemohli stále dostat k nějaké vyloženější příležitosti a tak poslední branku utkání vstřelil opět Luboš Lopatář, když po úniku zavěsil míč do sítě - 3:0.

Důležité utkání jsme tedy zvládli a získali 3 body.

Sestava: Novák - Karafiát, Kopeček, Picmaus, Skrobikowski - Venhoda, Matějek M.(70. Kovář), Šárka, Škorpík (84. Štveráček) - Lopatář, Matějek L.