Z Horního Újezda vezeme 3 body: Horní Újezd - Přibyslavice 0:1 (0:0)

08.04.2018 20:26

Po domácí výhře jsme zajížděli na těžkou půdu do Horního Újezda, se kterým hrajeme vždy vyrovnaná utkání. Do utkání nemohl nastoupil Lukáš Matějek, který se zranil v předchozím kole s Blatnicí.

Utkání začalo za silných povětrnostních podmínek velice opatrně a hrálo se spíš mezi vápny. O první vážnou šanci se postaral Luboš Lopatář, který napálil z nějakých 20 metrů skákavý míč, který orazítkoval břevno domácí branky. To bylo na dlouhou dobu vše a utkání moc fotbalové krásy nepobralo. Sice jsme měli o něco málo více ze hry, ale kromě několika rohových kopů, jsme se prakticky nedostali k žádnému většímu ohrožení branky, To samé se dá říct i o týmu domácích. První půle tedy skončila bez branek.

Druhý poločas v podstatě začal tak, jak skončil ten první a dlouho se hrálo mezi vápny. Skóre se měnilo až v 57. minutě utkání. Luboš Lopatář dostal kousek za půlkou míč do běhu a z hranice vápna poslal, podél vybíhajícího brankéře domácích, míč do brány 0:1. Pak se opět hrálo spíše mezi vápny, i když oproti prvnímu poločasu, jsme si vytvořili aspoň nějaké náznaky šancí, ovšem s nulovým efektem. Domácí byli nejblíže vyrovnání cca 10 minut před koncem utkání, když Durda z přímého kopu vyslal krásnou ránu a František Novák dokázal vytěsnit výborným zákrokem jeho střelu na břevno. Na konci utkání ještě domácí kopali rohový kop na který přišel i brankář domácích, po odrazu jsme šli do protiútoku, ale nedokázali jsme využít výhody prázdné brány a tak jsme vydřeli ve velmi bojovném utkání důležité 3 body.

Sestava: Novák - Karafiát, Kopeček, Picmaus, Skrobikowski - Svoboda D. (90. Štveráček), Matějek M, Venhoda, Šárka - Škorpík (55. Kovář), Lopatář